Deal

Tytuł: Deal.
Adres: http://deal-fanfiction.blogspot.com/
Opis:
"Wychodząc z czarnego samochodu potknęłam się o jego próg, gdyż byłam popychana przez wysokiego mężczyznę w ciemnym garniturze. Bałam się jak nigdy dotąd. Miałam zostać panią do towarzystwa niejakiego Jamesa Stylesa. Zostałam zaprowadzona do wielkiej willi. Była rozłożysta z dwoma skrzydłami. Wysokie ogrodzenie z mosiężną bramą odgradzało dom od ulicy. Weszliśmy przez jasne, dwuskrzydłowe drzwi do środka. Z progu mogłam zobaczyć wysokie, kręte schody. Na beżowych ścianach wisiały bogate obrazy. Wnętrza były perfekcyjnie urządzone. W holu pojawił się około 25 - letni chłopak. Burza loków z grzywką na żel, marynarka na granatowej koszuli i czarne rurki. Nie wyglądał na zaskoczonego moim przyjazdem, ale również się z niego nie ucieszył. Przewrócił tylko teatralnie oczami i zmarszczył lekko czoło mierząc moje ciało od stóp do głów.
- I co kolejna dziwka?- przekręcił się na stopie i pomachał ręką, abym poszła za nim. Mężczyzna, który mnie tutaj przyprowadził niósł za mną moje dwie walizki, a chłopak, który mnie tutaj przyjął skierował się w stronę schodów.

- Tato! - krzyknął odwracając na chwilę głowę. Otworzył mi jedne z drzwi i popchnął do środka. Była to spora sypialnia specjalnie przygotowana dla mnie. Rozejrzałam się po wnętrzu. Nie było w moim stylu. Łóżko w starodawnym stylu z zwisającym nad nim baldachimem. Usiadłam na skraju miękkiego łoża i czekałam na swój 'wyrok'. Po chwili do pomieszczenia wszedł wysoki mężczyzna. Ciemny brunet z niebieskimi oczami, który w żadnym przypadku nie wydawał się być ojcem chłopaka, który podawał się za jego syna. Nie chciałam zbyt długo na niego spoglądać, więc już po chwili mój wzrok wlepiony był w drewnianą podłogę."


2 komentarze:

Szablon by
InginiaXoXo